Urnik

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
13.00
OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Šentvid pri Stični
13.45
14.45
14.00
15.00
VRTEC
Ivančna Gorica
15.00
16.00
VRTEC
Krka
15.00
16.00
OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Krka
15.00
16.00

VRTEC
Šentvid pri Stični
15.00
16.00
16.00
SELEKCIJA U-7
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00

SELEKCIJA U-8
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00

SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00

OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Ambrus
17.00
18.00

OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Zagradec
17.00
18.00

VRTEC
Zagradec
17.00
18.00
VRTEC
Višnja Gora
16.00
17.00
SELEKCIJA U-7
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00

SELEKCIJA U-8
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00

SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00
SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00
17.00
18.00
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

VETERANI
TEKMA
19.30
21.00
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-11
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
SELEKCIJA U-13
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30

SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
19.00
20.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15.00
VRTEC
Ivančna Gorica
15.00
16.00
VRTEC
Krka
15.00
16.00
VRTEC
Šentvid pri Stični
15.00
16.00
16.00
VRTEC
Višnja Gora
16.00
17.00
17.00
VRTEC
Zagradec
17.00
18.00

Ponedeljek

Torek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
13.00
OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Šentvid pri Stični
13.45
14.45
14.00
15.00
OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Krka
15.00
16.00
16.00
17.00
OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Ambrus
17.00
18.00

OSNOVNA ŠOLA 1-4 R.
Zagradec
17.00
18.00

Ponedeljek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
16.00
SELEKCIJA U-7
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00
SELEKCIJA U-7
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00
17.00

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
16.00
SELEKCIJA U-8
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00
SELEKCIJA U-8
Glavno travnato igrišče
16.30
18.00
17.00

Ponedeljek

Sreda

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
16.00
SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00
SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00
SELEKCIJA U-9
Pomožno umetno igrišče
16.30
18.00
17.00

Ponedeljek

Sreda

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18.00
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-10
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
19.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18.00
SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-13
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-13
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
19.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18.00
SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-11
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-11
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
19.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18.00
SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
SELEKCIJA U-15
Pomožno umetno igrišče
18.00
19.30
19.00

Torek

Sreda

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19.00
SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
SELEKCIJA U-17, U-19
Pomožno umetno igrišče
19.30
21.00
20.00

Torek

Sreda

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18.00
ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
ČLANI
Glavno travnato igrišče
18.00
19.30
19.00

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19.00
VETERANI
TEKMA
19.30
21.00
20.00

Ponedeljek